عصر ایران - برغم ممنوعیت سرپرستی وزارتخانه توسط وزرای دیگر ، علی نیکزاد همچنان عهده دار سرپرستی وزارت ارتباطات است و در این مجموعه ، امر و نهی می کند: «حسب دستور سرپرست وزارت آقای نیکزاد تا زمان ابلاغ مصوبه شماره 190912 مورخ 23/9/91 از طرف ایشان هیچ گونه تغییر و جابه‌جایی قانونی نیست و جنابعالی کمافی‌السابق مسئول پژوهشگاه بوده و کلیه مدیران و پرسنل باید تحت امرتان باشند.»

این دستور در شرایطی از سوی دفتر وزارتی نیکزاد در تاریخ 4 دی ماه ابلاغ شده است که با تصویب مجلس شورای اسلامی در 26 آذر ماه  مقرر شد كه سرپرستي وزارتخانه فاقد وزير توسط وزير ديگر ممنوع گردد.

با این حال در شرایطی که مجلس در آن جلسه تاکید کرده است که "سرپرستي وزارتخانه فاقد وزير توسط وزير ديگر ممنوع است و اين حكم در مورد وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات نيز مجري است." نامه ای که 4 دی در وزارت ارتباطات برای جدا سازی پژوهشگاه ICT رسماً از وزارتخانه ابلاغ شده است، نشان می دهد که دولتی ها همچنان اصرار دارند که نیکزاد ، برخلاف مصوبه مجلس ، همچنان سرپرستی وزارت ارتباطات را بر عهده داشته باشد.

به نظر می رسد دولتی که خود را قانونمندترین دولت تاریخ ایران می داند ، حتی در عیان ترین مسائل نیز خود را ملزم به تبعیت از قانون نمی داند و نمونه اش همین بی اعتنایی آشکار به مصوبه مجلس است. این در حالی است که از رئیس جمهور انتظار می رفت بلافاصله بعد از مصوبه مجلس ، با محترم شمردن آن ، فرد دیگری را به سرپرستی وزارت ارتباطات بگمارد یا وزیر پیشنهادی اش را به مجلس معرفی کند.

جالب اینجاست که در خود وزارت ارتباطات نیز همچنان نیکزاد با عناوینی چون "سرپرست" و " مقام عالی وزارت" معرفی می شود تا مشخص شود قانونگریزی در همه سطوح رسوخ کرده است و در این میان ، مجلس نیز حتی پیگیر مصوبه خود نیست.

در زیر صفحاتی از سایت وزارت ارتباطات را ملاحظه می کنید:

نیکزاد


 

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.