تاريخ : | | نویسنده : footynews
273363-993115.jpgسايت گل- بدون شک حامد لک ستاره بی‌چون و چرای بازی صبا- استقلال بود. دروازه‌بان آینده‌دار و ۲۲ ساله صبا یک تنه روبروی حملات استقلال قرار گرفت و اگر داور پنالتی نمی‌گرفت می‌توانست یک کلین‌شیت رویایی از خود به جا بگذارد.

حامد لک درباره بازی و تساوی مقابل استقلال می‌گوید: «نیمه اول از استقلال بهتر بودیم. گل که زدیم بی‌اختیار کمی عقب کشیدیم. البته استقلال چون نیاز به امتیاز این بازی داشت بی‌محابا به دروازه ما حمله کرد و خطرات بسیاری را روی دروازه ما بوجود آورد. من هم که بعد از چند بازی به ترکیب صبا برگشته بودم سعی کردم بهترین عملکردم را نشان داده و جواب اعتماد و حمایت مرفاوی و کادر فنی را بدهم. خدا را شکر تا زمان اعلام ضربه پنالتی خوب کار کردم اما حیف که داور یک پنالتی به سود استقلال اعلام کرد تا نتیجه بازی مساوی شود.»

لک درباره قضاوت جهانبازی می‌گوید: «در برخی از لحظات بازی جهانبازی سوت‌هایی زد که واقعا عجیب بود. به عنوان مثال روی یکی از صحنه‌ها با حنیف به هوا پریدم تا توپ را مشت کنم اما او با آرنج به صورتم کوبید. جهانبازی هم خطا نگرفت اما مطمئنم تمام کار‌شناسان داوری رای به خطا بودن آن صحنه می‌دهند. اگر آن توپ حنیف گل می‌شد چه کسی جواب زحمات ما را در این بازی می‌داد؟ ضمن این‌که روی پنالتی هم شک دارم اما مهم‌ترین نکته برخورد جهانبازی با بازیکنان ما بود. او به بازیکنان ما می‌گفت با لگد بیرونتان می‌کنم. این برخورد از داور محترمی مثل جهانبازی کمی عجیب بود اما هر چه هست بازی تمام شده و به احترام جامعه داوری دیگر نباید درباره گذشته حرف زد.»

حامد لک در این بازی استرج قرمز زیرپیراهن خود به تن کرد. او در این باره می‌گوید: «به عشق پرسپولیس استرج قرمز پوشیدم. من یک پرسپولیسی دو آتشه هستم و به همین دلیل همیشه روبروی استقلال انگیزه بالایی دارم. به خصوص این‌که می‌خواستم جواب اعتماد مرفاوی را بدهم و البته دوباره به تیم ملی برسم. ضمن اینکه همین جا می‌گویم این تساوی ما تقدیم به هواداران خوب صبا و البته تراکتورسازی که درکورس قهرمانی با استقلال است. می‌خواستیم ببریم تا برد را تقدیم‌شان کنیم اما حیف که این اتفاق نیفتاد.»

لک درباره درگیری با ساموئل می‌گوید: «در یک صحنه که برای دفع توپ روی هوا بودم او مرا شارژ کرد که همین مساله ناراحتی مرا در پی داشت. من به او گفتم آرام‌تر بازی کن که او هم به خارجی گفت تو هم آرام بازی کن. حواسم نبود و نمی‌دانم چرا یکباره یقه به یقه شدیم اما در پایان بازی به دیوید ویکروم گفتم پیش ساموئل برود و از او معذرت‌خواهی کند. من همین جا از قلعه نویی و بازیکنان استقلال به خاطر اتفاقاتی که رخ داد عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم این اتفاقات دیگر تکرار نشود.»


برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.