تاريخ : | | نویسنده : footynews

اخبار,اخباراقتصادی,پروسه‌های اداری بانکی


 اخباراقتصادی - دولت از پروسه‌های اداری بانکی حذف شد

وی بیان کرد: با اجرای این ابلاغیه برای نخستین بار تمام بانک‌های خصوصی و دولتی در این طرح شرکت می‌کنند که برای هر کدام سهمیه‌های مشخصی تعیین شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه استانداری مرکزی گفت: هر بانک موظف است در حیطه کاری خود به تولید کنندگان و واحدهای تولیدی خدمات بانکی ارائه کند که با تحقق این مهم دولت در پروسه‌های اداری بانکی حذف شده است.

به گزارش فارس، محمدرضا عاشوری ظهر امروز در کارگروه امور اقتصادی و تولیدی استان مرکزی اظهار داشت: در دو ماه گذشته سهمیه بانک‌های عامل برای اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی مشخص و برای اجرا به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

وی بیان کرد: با اجرای این ابلاغیه برای نخستین بار تمام بانک‌های خصوصی و دولتی در این طرح شرکت می‌کنند که برای هر کدام سهمیه‌های مشخصی تعیین شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه استانداری مرکزی ادامه داد: در یک‌ سال گذشته با فعالیت‌های مداوم در دولت یازدهم نرخ تورم کاهش یافته است و اکنون در دوره رشد اقتصاد قرار گرفته‌ایم.

عاشوری تصریح کرد: خروج از رکود نیز با تزریق منابع مالی به بخش‌های تولیدی و عمرانی محقق خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه فعال ‌سازی طرح‌های عمرانی اولین مرحله از بسته‌های حمایتی دولت در راستای توسعه اقتصادی است، تاکید کرد: باید فعالیت‌های عمرانی را با جدیت دنبال کنیم، چرا که 14 درصد از شاغلین استان در بخش عمران فعال هستند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه استانداری مرکزی خاطر نشان کرد: در شش ماهه اول سال 70 درصد از منابع مورد نیاز طرح‌های عمرانی ملی و 50 درصد از اعتبارات مورد نیاز در طرح‌های عمرانی استانی تخصیص داده شده که معمولا این میزان اعتبار تا پایان سال اختصاص داده می‌شد.

این مسئول عنوان کرد: این در حالی است که سال گذشته میزان تخصیص اعتبار به طرح‌های عمرانی 18 درصد بوده است که تخصیص این میزان اعتبار در خروج از رکود و افزایش میزان سرمایه‌های کشور تاثیرگذار خواهد بود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه استانداری مرکزی در پایان بیان کرد: بدهکاران بانکی مشخص شده‌اند و قبل از ورود قوه قضائیه ستاد تسهیل تا آنجایی که ممکن است مشکلات رفع می‌شود و بدهکاری تقسیط شده یا در صورت لزوم سرمایه‌ در گردش تخصیص داده می‌شود.


 اخباراقتصادی - فارسرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.