تاريخ : | | نویسنده : footynews

در حالي كه تا چند روز پيش، هاشمي ثمره مشاور رئيس جمهور به عنوان جدي ترين نامزد تصدي معاونت سياسي وزارت كشور مطرح بود اما اكنون گفته مي شود با كاهش شانس وي، احتمال انتصاب محمد رحماني فضلي و يا سعيد ياري به اين سمت قوت گرفته است.

رحماني فضلي معاون علي لاريجاني در دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي است و پيش از اين نيز اعلام كرده بود قصد ندارد شغل جديدي را جايگزين مسئوليت فعلي خود كند. ياري نيز از مديران سياسي وزارت كشور است.

به گزارش فردا، پس از قطعي شدن تغيير معاون سياسي وزارت كشور، هاشمي ثمره جدي ترين گزينه جانشيني علي جنتي بود اما به گفته منابع نزديك به دولت، اكنون اين احتمال كاهش يافته است.

يك منبع مطلع در اين باره به فردا گفت كه بر اساس قرائن موجود مصطفي پورمحمدي وزير كشور نيز تمايلي به انتصاب هاشمي ثمره ندارد چرا كه بيم آن دارد هاشمي ثمره كه از نزديكترين مشاوران احمدي نژاد مي باشد نيز عملا وزير را دور زده و با رئيس جمهور خود را هماهنگ كند.

پيش از اين وزير كشور از برخي ناهماهنگي ها در ميان معاونان خود گلايه كرده و از اينكه يكي از معاونانش بجاي هماهنگي با وزير، برنامه هاي خود را مستقيما با رئيس جمهور هماهنگ مي كند اظهار ناخرسندي كرده بود.

هاشمي ثمره دستيار ارشد رئيس جمهور و از مشاوران پرنفوذ احمدي نژاد است اگرچه گفته مي شود در هفته هاي اخير او تا اندازه اي جايگاه خود در نهاد رياست جمهوري و نفوذ خود بر احمدي نژاد را از دست داده است.

از سوي ديگر به نظر مي رسد اگرچه معاونت سياسي وزارت كشور با توجه به در پيش بودن دو انتخابات مهم براي رئيس جمهور و اطرافيانش مهم به نظر مي رسد اما هاشمي ثمره نيز تمايل چنداني براي تصدي اين سمت ندارد چرا كه به گفته برخي اعضاي دولت، وي در حال حاضر به عنوان يك عضو كابينه جايگاه و نفوذ خود را از برخي وزرا نيز بالاتر مي داند.

اين منبع مطلع همچنين گفت كه در صورت رفتن هاشمي ثمره از نهاد رياست جمهوري، صادق محصولي مشاور جديد احمدي نژاد كه نماينده ارشد رئيس جمهور در ائتلاف شكل نگرفته اصولگريان در دو انتخابات آتي است، جانشين هاشمي ثمره شده و عملا دست راست احمدي نژاد خواهد شد.

اطرافيان رئيس جمهور كه براي پيروزي در انتخابات شوراها تلاش مي كنند، محصولي را به عنوان جدي ترين گزينه خود براي تصدي شهرداري پايتخت در دوره آينده مشخص كرده اند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.