معاون سياسي جديد وزير كشور امروز در حالي بر صندلي قرمز رنگ طبقه هفدهم وزارت كشور تكيه زد كه در حين مراسم معارفه خود گفت:« من ثمره‌ هاشمي هستم نه هاشمي ثمره؛ لطفاً‌ اصلاح كنيد.»

به گزارش خبرگزاري فارس، مراسم معارفه و توديع معاون سياسي وزير كشور پيش از ظهر امروز چهارشنبه در حالي در تالار 600 نفره وزارت كشور برگزار شد كه حضور انبوهي از مسئولان نهاد رياست جمهوري در اين آئين‌ بيش از هر چيز جلب توجه مي‌كرد.


*غلامحسين الهام رئيس دفتر رئيس جمهور و سخنگوي دولت، مسعود زريبافان دبير هيئت دولت، محمد پارياب دبير شوراي اطلاع‌رساني دولت و معاون سخنگوي دولت و احسان جهانديده معاون ارتباطات دفتر رييس جمهور از شاخص‌ترين چهره‌هايي بودند كه ثمره هاشمي را امروز از پاستور تا ميدان فاطمي همراهي كردند.


* امروز از هر كس پرسيده شد كه آيا ثمره هاشمي همچنان مشاور ارشد رئيس جمهوري باقي مانده است، هيچ‌كس پاسخ روشني نداد. مجتبي ثمره هاشمي پاسخ به اين سؤال را به بعد موكول كرد و سخنگوي دولت نيز در پاسخ به اين سؤال گفت كه هيچ كس در اين دولت خداحافظي نمي‌كند و وزير كشور هم تنها به اين جمله بسنده كرد كه ‌معاون سياسي وزير كشور تمام وقت در خدمت وزارت كشور است.


* مراسم امروز در عين سادگي برگزار شد؛ به‌گونه‌اي كه در جايگاه سخنرانان از نصب پلاكارد و خيرمقدم و حتي عنوان مراسم توديع و معارفه براي دوربين‌هاي تلويزيون و رسانه‌ها هيچ خبري نبود و حتي چراغ‌هاي جايگاه هم به طور كامل روشن نشده بود كه مشخص نيست آن را بايد به پاي بي‌سليقگي روابط عمومي وزارت كشور گذاشت و يا به حساب اصرار معاون جديد سياسي براي ساده برگزار شدن مراسم.


* مراسم امروز در حالي برگزار شد كه از مجري‌هاي معمول وزارت كشور كه اجراي چنين مراسم‌هايي را برعهده مي‌گيرند، خبري نبود و در حالي‌كه گوينده خبر 22 شبكه سوم سيما كارمند روابط عمومي وزارت كشور است، قاري قرآن جلسات وزارت كشور اجراي مراسم را آن هم تنها با قرائت اشعار مذهبي برعهده داشت.


*ثمره هاشمي چهره‌اي غير رسانه‌اي است كه تمايلي به گفت‌وگو با خبرنگاران ندارد و با توجه به اينكه انتصاب وي به عنوان رئيس جديد ستاد انتخابات كشور قابل پيش بيني است، خبرنگاران در اين زمينه نگران هستند.

- همراهان مشاور ارشد رئيس جمهوري كه براي معارفه وي به وزارت كشور آمده بودند، پس از پايان مراسم وي را تا طبقه هفدهم وزارت كشور و اتاق معاون سياسي وزير كشور مشايعت كردند.

- در پايان مراسم ذوالقدر معاون امنيتي وزير كشور و زريبافان دبير هيئت دولت به سرعت تالار برگزاري مراسم را ترك كردند تا مجبور به پاسخگويي به خبرنگاران نباشند و در عوض اين وزير كشور بود كه مانند گذشته جور معاونين خود را كشيد و به سؤالات خبرنگاران به طور كامل و با حوصله پاسخ داد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.