جرج بوش رئیس جمهوری آمریکا از ایران خواست تا به دولت عراق برای کسب موفقیت کمک و از قطعنامه شورای امنیت درباره برنامه هسته ای خود پیروی کند و سوریه را تشویق به تضعیف نکردن دولت لبنان و کمک به اسرائیل برای آزادی نظامی این رژیم کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری "کونا" رسمی کویت ، رئیس جمهوری آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی خود در واشنگتن گفت : ایران و سوریه درک می کنند که جهان از آنها انتظار دارد تا به دولت جدید عراق کمک کنند.

وی افزود : دولت عراق پیام هایی را به ایرانی ها برای درخواست جهت کمک آنها جهت موفقت عراق و عدم دخالت در امور داخلی این کشور فرستاده است.

بوش گفت : مسائل باقی مانده و لاینحل زیادی بین آمریکا و ایران وجود دارد و اولین مسئله این است که آیا تهران بر ای کمک به دموکراسی نوپای عراق جهت رسیدن به موفقیت کمک خواهد کرد یا خیر؟

وی افزود : دومین مسئله این است که آیا ایران به دولت دموکراتیک فواد سنیوره نخست وزیر لبنان برای کسب موفقیت کمک خواهد کرد یا خیر؟ اما مهمترین مسئله کنونی این است که آیا ایران خواهد توانست به سلاح هسته ای دست یابد یا خیر؟

رئیس جمهوری آمریکا گفت : راه بهتری به جای انزوا و منزوی شدن برای دولت ایران و ملت این کشور وجود دارد که این راه پیروی از قطعنامه شورای امنیت در رابطه با توقف فعالیت های غنی سازی اورانیوم و پرهیز این کشور از رویارویی با مجازات های بین المللی است و تلاش های دیپلماتیک بسیار فعالی در این زمینه با ایران درحال انجام است.

بوش درباره سوریه گفت : پیام آمریکا برای سوریه پیوسته این بوده که تضعیف و تخریب دولت سنیوره در لبنان را متوقف کند و به اسرائیل برای بازپس گرفتن زندانی خود در نزد جنبش حماس کمک کند و به این جنبش و حزب الله لبنان اجازه برنامه ریزی جهت اجرای حملات ضد دموکراتیک در خاورمیانه را ندهد و همچنین اقدام به ارایه کمک در داخل عراق نماید.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.