مدیرعامل بانک ملت از اهدای چهار پروژه مدرسه سازی از سوی این بانک برای مناطق محروم استان کرمان خبر داد و گفت:ساخت این مدارس آغاز شده است و تا ابتدای مهرماه یعنی فصل شروع تحصیل ، به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر علی دیواندری اظهار داشت:احداث هنرستان فنی مهارت های حرفه ای دختران درمنطقه کهنوج، هنرستان کشاورزی در منطقه رودبار، مدرسه 9 کلاسه در منطقه قلعه گنج و مدرسه عنبر آباد از پروژه های اهدایی بانک ملت به ساکنان مناطق محروم استان کرمان است.

وی اضافه کرد: بانک ملت از دیرباز در زمینه مدرسه سازی در کشور فعال بوده که این موضوع از سال گذشته شکل جدی تری به خود گرفته و تلاش گسترده ای برای شناخت مناطق نیازمند به مدرسه انجام شده است

مدیرعامل بانک ملت ، منبع مالی ساخت این مدارس را از محل بودجه تبلیغاتی این بانک عنوان کرد و افزود:هدف اصلی بانک ملت به عنوان یک بنگاه اقتصادی از ساخت مدارس، عمل به مسوولیت اجتماعی خود و آماده کردن زمینه تحصیل برای فرزندان این مرز و بوم است.

وی با اشاره به این نکته که پروژه های اهدایی بانک ملت به استان کرمان در فضای آموزشی  به مساحت 24 هزار مترمربع ساخته می شود ، تاکید کرد:با صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی بانک ، حدود 80 میلیارد ریال برای احداث این مدارس اختصاص داده شده است و ساخت این مدارس در واقع، هدیه بانک ملت به مردم مناطق محروم استان است.

دکتر دیواندری ادامه داد:بانک ملت در سال های گذشته هم مدارس زیادی ساخته و با سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور ، همکاری های خوبی داشته که نمونه آن ساخت مدرسه برای کودکان استثنایی در استان قم   بوده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور هم با قدردانی از مشارکت  بانک ملت در امر مدرسه سازی ، گفت:این بانک به عنوان یکی از خیران مدرسه ساز ، تاکنون فعالیت گسترده ای در این زمینه داشته است.

بوربور تاکید کرد:بانک ملت در زمینه ساخت مدارس در نظام بانکی کشور پیشرو است و ساخت و اهدای مدارس در استان کرمان نشاندهنده توجه مسوولان این بانک به نیازهای مردم در مناطق محروم و دقت درانجام مسوولیت های اجتماعی است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.