تاريخ : | | نویسنده : footynews


زني كه متهم است كودك 7 ساله خود را قرباني يك خشم آني كرده، به دستور بازپرس ويژه قتل در بيمارستان رواني بستري شد.

به گزارش ايسنا، ساعت 15 دقيقه بامداد امروز (يكشنبه)، اهالي خيابان عباس‌آباد متوجه سر و صداي يكي از همسايگان خود شدند كه با پيگيري موضوع دريافتند زني 30 ساله اقدام به قتل فرزندش كرده است.

با گزارش حادثه به مركز فوريت‌هاي پليس 110، ماموران كلانتري 104 عباس‌آباد در جريان اين جنايت قرار گرفتند و بلافاصله طي هماهنگي‌هاي لازم با قاضي بهروز هنرمند، بازپرس كشيك قتل پايتخت، در قربانگاه پاشا 7 ساله حضور يافتند.

ماموران پس از حضور در صحنه با نازيلا (مادر كودك) در حالي روبه‌رو شدند كه چاقويي خونين به دست داشت و بالاي سر جسد فرزندش ايستاده بود. متهم با ديدن ماموران تهديد كرد كه مادرش را به قتل مي‌رساند و در همين حين با چاقويي كه در دست داشت، ضربه‌اي به مادرش زد، با تلاش ماموران كلانتري، ‌نهايتا اين زن جوان چاقو را رها كرد و تسليم شد و با دستور بازپرس ويژه قتل، پزشك كشيك قانوني و عوامل تشخيص هويت در صحنه حضور يافتند و بررسي صحنه قتل را آغاز كردند.

در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد پاشا با وارد آمدن بيش از 10 ضربه چاقو به قفسه سينه‌اش به قتل رسيده و مادربزرگ او نيز مجروح شده است.

در پي بازداشت نازيلا، صبح روز يكشنبه قاضي هنرمند، دستور انتقال وي به بيمارستان روزبه را صادر كرد تا با رفع حالت خطرناك وي، تحقيقات از او آغاز شود.

از سويي مادر نازيلا اظهار كرد: دخترش از زماني كه از همسر خود طلاق گرفت، دچار حمله‌هاي شديد رواني شد و زمان حادثه نيز در حالي كه به شدت از نظر رواني به هم ريخته بود، پاشا را در خواب به قتل رساند.

به دنبال انجام بررسي‌هاي اوليه و صدور دستور بستري‌شدن متهم در بيمارستان، پرونده با دستور قضايي بازپرس جهت تكميل تحقيقات در اختيار ماموران اداره دهم آگاهي تهران قرار گرفت.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.