مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران از پخش 90 فیلم سینمایی از جمله 45 فیلم جدید و تغییرات برنامه‌های "نردبان" و "رنگین‌کمان" در ایام تابستان خبر داد.

علی زارعان درباره برنامه‌های فصل تابستان گروه کودک و نوجوان شبکه تهران به مهر گفت: برنامه‌های فصل تابستان شبکه تهران از 24 خردادماه مصادف با ولادت حضرت فاطمه (س) آغاز می‌شود. امسال گروه کودک و نوجوان شبکه تهران تلاش کرده برنامه‌های متنوعی برای بچه‌ها پخش کند.

وی در ادامه افزود: 90 فیلم سینمایی در این ایام پخش می‌کنیم که 45 تا از آنها جدید و مراحل دوبله را سپری می‌کنند. برنامه "رنگین کمان" تا 70 درصد در ایام تابستان تغییر می‌کند. سعی می‌کنیم این برنامه روتین را با افزایش آیتم‌ و دکورهای متنوع برای بچه‌ها جذابتر کنیم تا علاوه بر حفظ مخاطب فعلی، مخاطبان جدید هم جذب کنیم.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه تهران با اشاره به برنامه "نردبان" گفت: این برنامه هم در ایام تابستان تغییرات زیادی به لحاظ دکور، موضوع و ... می‌کند. همچنین تصمیم داریم یک باکس خاص نمایش صبحگاهی هم در ایام تابستان راه‌اندازی کنیم. جزییات این باکس را به زودی اعلام می‌کنم.

زارعان درباره اینکه آیا امسال گروه کودک و نوجوان با همکاری گروه فیلم و سریال قصد ندارد فیلم سینمایی بسازد؟ افزود: در طول تابستان سه فیلم تلویزیونی مشترک با گروه فیلم و سریال می‌سازیم. دو تا از فیلمنامه‌ها با محوریت کودک و نوجوان مراحل نگارش را سپری می‌کند.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.