اخبار,اخبارورزشی,تیم ملی فوتبال


 اخبار ورزشی - تیم ملی فوتبال در پرتغال اردو می‌زند
کی‌روش: جام ملت‌ها از جام جهانی سخت‌تر است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت به تهران گفت: باید زمان از دست رفته را جبران کنیم.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش پس از ورود به تهران برای امضای قرارداد جدید با فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: آنچه که اکنون بسیار مهم است، این است که من اینجا هستم تا توافقنامه نهایی را با فدراسیون فوتبال امضا کنم. اکنون زمان این است که دو ماه از دست رفته را بازگردانیم و از زمان باقی مانده تا جام ملت‌های آسیا بهترین استفاده را ببریم.

وی همچنین گفت: در زندگی هم نقاط تیره و هم شفاف وجود دارد و شما می‌توانید هر لحظه به هر کدام از آنها توجه کنید. در نتیجه‌ همیشه با این وضعیت روبرو هستید که می‌توانید نکات مثبت یا نکات منفی زندگی را در نظر بگیرید. پس بهتر است همیشه به نقاط مثبت و موقعیت‌های امیدبخش توجه کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به این که من هیچ گاه راجع به قراردادم صحبت نمی‌کنم، گفت: امروز باید به نقاط مثبت قضیه فکر کنیم و پس از امضای قرارداد از فردا کارمان را آغاز کنیم و باید بدانیم اگر جام جهانی سخت بود، جام ملت‌های آسیا از جام جهانی هم سخت تر خواهد بود.

کی‌روش در پاسخ به این پرسش که در چه زمانی قراردادتان را با فدراسیون فوتبال ایران امضا می‌کنید؟ اظهار کرد: تا جایی که می‌دانم امروز (سه شنبه) بعدازظهر در مراسمی این موضوع انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر هیچ مطلب دیگری وجود ندارد که بخواهم راجع به آن صحبتی کنم. اردوی پرتغال را پیش‌رو خواهیم داشت و باید بدانیم که جام ملت‌های استرالیا از جام جهانی سخت تر خواهد بود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به این که می‌توانیم تمام برنامه‌ریزی‌ها و آرزوهایمان را در سر بپرورانیم گفت: این موضوع مستلزم تدارکات لازم و در نظر گرفتن برنامه‌های درست است و باید اردوهایی را برای رسیدن به این هدف داشته باشیم اما باید در درجه اول قرارداد را به اتمام برسانیم و پس از آن کار خود را از فردا آغاز کنیم.

کی‌روش همچنین درباره شکست سنگین تیم ملی امید برابر ویتنام،‌ گفت: مشکلی نیست و از این به بعد باید ببریم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: من یک پیام برای مردم ایران دارم و آن هم این است که از این به بعد باید سخت کار کنیم. راهی که می‌خواهم بروم این است که همیشه سعی می‌کنم و بعد انجام می‌دهم. سعی می‌کنم زیاد وعده ندهم و به جای آن عمل کنم. خیلی‌ها هستند که وعده را دوست دارند اما من عمل کردن را بیشتر دوست دارم.


 اخبار ورزشی - ایسنا
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.