رسالت در یادداشتی با عنوان «احمدی‌نژاد در میان سکینه و کریستین» نسبت به بخش هایی از برنامه سفر محمود احمدی نژاد به نیویورک انتقاد کرد.

 در بخشی از این یادداشت آمده است: مصاحبه دکتر آقای احمدی‌نژاد رئیس جمهور با کریستین امانپور و موضوعات مطروحه در این مصاحبه نشان داد که اطرافیان رئیس‌جمهور، مشاوران و ترتیب دهندگان اجرای سفر نه به وظایف قانونی خود آگاهند و نه شئونات شخص دوم کشور را مرعی داشته‌اند.

این روزنامه در ادامه تاکید کرد: احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور نظامی است که مهمترین شاخصه‌اش اسلامی است و در راس و صدر این نظام ولی امر مسلمین قرار دارد و پشتوانه رئیس‌جمهور علاوه بر 25 میلیون رای، تنفیذ و تائید مقام عظمای ولایت است. ترتیب دادن انجام مصاحبه آن هم بدون قید شرط با یک خانم خبرنگار مسئله‌دار اوج بی‌سلیقگی یا بی‌توجهی همراهان و ترتیب دهندگان این سفر تلقی می‌شود.

رسالت در ادامه افزود: از ایراد شکلی به این مصاحبه که بگذریم، مهم‌ترین ایراد ماهوی برای مصاحبه طرح موضوع سکینه محمدی - موضوع پیش پا افتاده و خارج از حوزه قوه مجریه - بود که رئیس جمهور می‌توانست با یک جمله این موضوع را مربوط به استقلال قوه قضائیه بداند و با طرح اصل تفکیک قوا از آن بگذرد که با همه زرنگی نگذشت و به توجیه و تاویل موضوعی که اصلا ربطی به قوه مجریه ندارد پرداخت و با ورود به مقوله سنگسار، به همان دامی افتاد که قبلا درموردعفاف و حجاب افتاده بود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.